תחזוקת מצבות - רמי מצבות תעשיות אבן ושיש

תחזוקת מצבות

תחזוקת מצבות

עבור בני משפחה רבים המצבה הוא מקום בעל חשיבות רגשית. המקום שאליו מגיעים להיזכר, לבכות, להתגעגע אל האדם שהלך לעולמו. המצבה מנציחה את פרטי הנפטר וחשוב לנו שהמקום יהיה שמור ולא מוזנח.

אבן שנשחקה כיתוב שנעלם לא פעם מעלה צער ומחשבה על הנפטר שאין באים ועולים לקבר. המראה של מצבה מוזנחת הוא מראה עצוב. בני משפחה רבים נוהגים לפקוד את הקבר אחת לשנה, ואין באפשרותם לבוא ולבדוק את מצב המצבה, לנקות אותה ולוודא שהיא שלמה.

הפתרון הוא לפנות לשירות של תחזוקת מצבות. שירות תחזוקת מצבות מאפשר לכם להיות רגועים ולדעת כי המצבה מתוחזקת כהלכה, מטופחת ושומרת בצורה הטובה ביותר על כבודו של הנפטר אשר קבור מתחתיה.

 

חברה לתחזוקת מצבות

שמירה על מצבה דורש אחת לחודש או חודשיים להגיע אל המצבה, לנקות אותה, לבדוק את שלמותה ולטפח את הפורח מסביב. על מנת שתקבלו שירות מצוין חשוב לוודא כי החברה שאליה אתם פונים הינה חברה מקצועית ואמינה. בעת בחירת חברה לתחזוקת מצבות חשוב לבדוק מספר נואשים.

מהו המוניטין והניסיון של החברה.

בקשו לראות תמונות של מצבות שאותן היא מתחזקת, מהתמונות תוכלו להתרשם מרמת המקצועיות שלה.

בעת חתימה על הסכם סגרו מול החברה  שתשלח לכם תמונות של המצבה ביום הניקיון, כך תוכלו לעקוב על תחזוקת המצבה מבלי לנסוע אל הבית העלמין לראות שאכן העבודה נעשתה.

עבודת תחזוקת מצבות כוללת, ניקוי של צמחיה סוררת סביב המצבה, שטיפת המצבה בשימוש בחומרים המתאימים לסוג האבן שממנה עשויה המצבה.

בדיקה של הכיתוב, אם הצבע נשחק או שאותיות המודבקות על המצבה אכן נמצאות.  ולבסוף שסביבת הקבר נקייה ומסודרת.

חשוב לוודא מראש אילו הפעולות אותן מבצעת החברה, התדירות שתחזוקת המצבה וחלקת הקבר מבוצעת ובהתאם לזאת לסגור מול החברה הנותנת את השירותים.

 

רמי מצבות משתתף בצערכם. אתם מוזמנים לפנות להתייעצות בהליכי קבורה ובחירת המצבה הראויה ליקירכם.

אנו מזמינים אתכם להתקשר לבירורים עבור סוגי המצבות הקיימים, הכיתוב עליהן וליווי בבחירת המצבה.

למידע נוסף אל תהססו להתקשר אלינו

אולי יש לך שאלות?

הכאב עצמו הוא כאב רב, אבל אני נותן לו זמן הכאב עצמו הוא כאב רב, אבל אני נותן לו זמן.