שיפוץ מצבות - רמי מצבות תעשיות אבן ושיש

שיפוץ מצבות

מצבה נחשבת לביתו של הנפטר ולאורך שנים המצבה עומדת בחוץ חשופה לפגעי מזג האוויר והזמן. מצבה ככל שתהיה חזקה עם השנים עלולה להינזק בצורה בלתי הפיכה, כיתוב שנשחק, סדק גדול, או מצבה שהתעקמה או נשברה, כל אלה יכולים ליצור תחושה של חוסר כבוד למת. שיפוץ מצבות יחדש את המצבה ויעניק לה מראה חדש.

לא תמיד במירוץ החיים המשפחה מסוגלת לשמור על טיפוח הקבר. יש הגרים במרחק רב מבית העלמין, יש הנוהגים לפקוד אותו אחת לשנה ביום הפטירה. השינויים שחלים במקום הקבורה, למשל נדידה של שטח האדמה הגורם למצבה להישבר או לזוז, עייפות החומר של המצבה שנשברת בקלות. חברות מצבות העוסקות בהקמת מצבות מציעות שירות של חידוש מצבות או שיפוץ מצבות.

שיפוץ מצבה יכלול בדיקה של מצב המצבה למשל, האם הבסיס נפגם או רק חלקו העליון. חיזוק הקרקע סביב הקבר, ושירות של תחזוקת מצבה לאורך הזמן, לרוב תחזוקה בחלקת הקבר כוללת ניקיון מצבה ושימור הקיים. חלק מהשירות כול גם משלוח של תחזוקת הקבר אחת לחודש או בהתאם למה שנקבע.

שיפוץ מצבה היא כיבוד המת וזו חובתנו כלפי הקרובים לנו הטמונים בבית העלמין. שיפוץ קברים ותחזוקת נעשית על ידי בעלי מקצוע בתחום.

אנו חברת מצבות רמי מצבות מומחים בשיפוץ מצבות, ניקיון מצבות ותחזוקת מצבות.

אנו פועלים בתחום מעל עשרים שנה, ניסיון רב בבניית מצבות מכל הסוגים: מצבות זולות, מצבות מיוחדות, מצבות משפחתיות, מצבות קבורה בקיר ועוד. מחירים למצבות הוגנים ונוחים לתשלום .

שרות מקצועי ואמין !

אנו מזמינים אתכם,המשפחה האבלה, לבחירת מצבות בראשון לציון, במבחר עצום. אנו מציעים לכם בפגישת ייעוץ לא מחייבת לבחירת של מצבות בהתאם לתקציבכם.

אתם מוזמנים לפנות להתייעצות בהליכי קבורה ובחירת המצבה הראויה ליקירכם.

אנו מזמינים אתכם להתקשר לבירורים עבור סוגי המצבות הקיימים, הכיתוב עליהן וליווי בבחירת המצבה.

למידע נוסף אל תהססו להתקשר אלינו .

אולי יש לך שאלות?

הכאב עצמו הוא כאב רב, אבל אני נותן לו זמן הכאב עצמו הוא כאב רב, אבל אני נותן לו זמן.