קטלוג מצבות: עשרות תמונות של מצבות | רמי מצבות תעשיות אבן ושיש

קטלוג מצבות

קטלוג מצבות הגדול בישראל

אנחנו ב"רמי מצבות תעשיות אבן ושיש" נמצאים כאן במטרה לעזור לכם בשעתכם הקשה ביותר ומציעים מגוון של מצבות עבור כל צרכי הקבורה: מצבה לקבורת יחיד, מצבה לקבורה זוגית רגילה או שוכבת.

חיפוש מצבה

  מהניסיון שלנו, למרות חופש הבחירה הגדול שקיים לעיצוב המצבה (גם עם המגבלות של בתי העלמין השונים), מרבית האבלים שמחים לעזרה ולהכוונה על מנת שיוכלו למצוא את המצבה שמתאימה ביותר לטעמם האישי עבור הנצחת היקר להם מכל.

  מסיבה זו, הקמנו קטלוג מיוחד שכולל בתוכו עשרות תמונות של מצבות המייצגות את המצבות הנפוצות ביותר בשוק: החל ממצבות פשוטות סטנדרטיות, דרך מצבות מחומרים יוקרתיים ועד למצבות מיוחדות ויוצאות דופן עם תוספות ועיטורים מיוחדים. אלו הן כמובן רק דוגמאות והבחירה הסופית שלכם יכולה להיות שונה לחלוטין

  הקטלוג המלא והמקיף שלנו מסודר על פי סוג המצבה הראשי כגון מצבות משיש טורקי או מצבות מגרניט בצבעים שונים ולאחר מכן סוג הקבורה כגון קבורת יחיד או קבורה משפחתית. באופן הזה קל מאוד להגיע למצבה הספציפית בה אתם מתעניינים ולצפות בדוגמאות שונות.

  במידה והתעניינתם במצבה מסוימת, אנא שלחו לנו את העמוד הרלוונטי ואת מספר התמונה שמופיע כאשר פותחים אותה בתצוגה המלאה בגלריה על מנת שנוכל לקצר את זמן המענה.

  אולי יש לך שאלות?

  הכאב עצמו הוא כאב רב, אבל אני נותן לו זמן הכאב עצמו הוא כאב רב, אבל אני נותן לו זמן.