מצבות משפחתיות משיש - רמי מצבות תעשיות אבן ושיש

מצבות משפחתיות משיש

קבורה של בני משפחה יחד נהוג וידוע בשם קבורה משפחתית, לרוב שאחד מבני הזוג הולך לעולמו דואגים בני המשפחה לרכוש את החלקה הסמוכה לבן או בת הזוג.  לצערנו, ישנם מקרים בהן משפחות שלמות נפטרות באותו הזמן. שקוברים יחד את בני המשפחה אחד ליד השני.

קבורה משפחתית נחלקות לשתי קבוצות:

קבורת סנהדרין – קבורה של מספר בני משפחה יחד , קבורה בקומות, קבורה זו היתה נהוגה בימי סנהדרין.

קבורה בזוג – כאשר בני זוג בוחרים להיקבר בסמוך אחד לשני. במקרה זה ניתן להזמין מצבה זוגית מראש.

מצבות משפחתיות יכולה לכלול שני קברים אחד ליד השני או בקבורה של אחד על גבי השני. בני המשפחה יבחרו את המצבה בהתאם לסוג הקבורה.

מצבות שיש

שיש הגרניט היא אבן מרשימה במיוחד, בעלת ברק ומשדרת יוקרה. אבן שיש גרניט הינו בעל מרקם קשה וצפוף המעניק למצבה מראה חלק ואיכותי. אבן שיש גרניט בעלת צפיפות גבוהה, תכונה מהעניקה לאבן חוזק ועמידות גבוהה לאורך השנים.

שיש גרניט קיים במספר צבעים שונים, בעיקר צבעי אדום, אפור ושחור. ניתן  להשתמש בשיש גרניט מסוג אחד, או לשלב מספר צבעים יחד ועם סוגי אבנים אחרות.

מצבות לקבורה משפחתית

קבורה משפחתית אינה שונה בבחירת אבן למצבה. ניתן לבחור מצבות משפחתיות מאבן חברון או מאבן גרניט. עיצוב המצבה היא כפולה ולכן מומלץ לשמור על אחידות במידה ומדובר השני קברים הצמודים אחד לשני. כל אבני המצבות יכולות להתאים למצבה משפחתית. רמי  מצבות מציע מגוון סוגי אבנים, אותיות ועיצובים לדרישת המשפחה.

אנו מזמינים אתכם,המשפחה האבלה, לבחירת מצבות משפחתיות במבחר עצום. אנו מציעים לכם בפגישת ייעוץ לא מחייבת לבחירת של מצבות בהתאם לתקציבכם.

אתם מוזמנים לפנות להתייעצות בהליכי קבורה ובחירת המצבה הראויה ליקירכם.

אנו מזמינים אתכם להתקשר לבירורים עבור סוגי המצבות הקיימים, הכיתוב עליהן וליווי בבחירת המצבה.

למידע נוסף אל תהססו להתקשר אלינו .

אתכם באבלכם, רמי מצבות.
[pojo-gallery id="5375"]

אולי יש לך שאלות?

הכאב עצמו הוא כאב רב, אבל אני נותן לו זמן הכאב עצמו הוא כאב רב, אבל אני נותן לו זמן.