בני זוג רבים בוחרים להיקבר בסמוך אחד לשני. לרוב שאחד מבני הזוג נפטר, המשפחה דואגת לקנות לצד הקבר את החלקה הצמודה, במטרה להבטיח את מקום הקבורה. בהתאם לזאת בניית המצבה נעשית לרוב את בניית הבסיס לשתי המצבות יחד,

מצבות זוגיות ניתנות למגוון עיצובים.

מצבות זוגיות, נקראות גם מצבות כפולות, ניתן לבחור מכל סוגי האבנים הקיימות, ניתן לבחור מצבות זוגיות מאבן חברון או מאבן גרניט, ניתן לשלב סוגי אבנים לשם עיצוב מצבות מיוחדות ובעלי ייחודיות. מצבות משיש גרניט יקרות יותר אך עם זאת הן עמידות לפגעי מזג האוויר למשך שנים רבות, בשל חוזקו של האבן, צפיפות האבן המונע סדקים וחורים למשך השנים. ניתן לבחור בין ליטוש האבן כולו או ליטוש חלקי.

עיצוב מצבות זוגיות

מצבות זוגיות לעיתים כוללות גם עיצוב מיוחד למצבה או תוספת על עיצוב באבן בצורה מיוחדת. מצבה זוגית דורשת בחירה של אבן ובחירת הכיתוב, יש הבוחרים לצוטט פסקה משיר, להביא פסוק או פתגם המתאר את הזוג, יש המוסיפים מספר שורות אישיות.  מצבות זוגיות בעלות ייחוד  מאחר שהזוג הבוחר להיקבר אחד לצד השני מעיד על הקרבה בניהם.

עלות מצבות זוגיות

עלותן הכוללת היא זולה מעלות כל מצבה, אם היתה נקנית בנפרד. חברת רמי מצבות מציעה מגוון רחב של אבנים, עיצובים כיתוב אותיות ותחזוקה שוטפת של המצבות לכל חלקי הארץ.

אנו מזמינים אתכם,המשפחה האבלה, לבחירת מצבות במבחר עצום. אנו מציעים לכם בפגישת ייעוץ לא מחייבת לבחירת של מצבות בהתאם לתקציבכם.

אתם מוזמנים לפנות להתייעצות בהליכי קבורה ובחירת המצבה הראויה ליקירכם.

אנו מזמינים אתכם להתקשר לבירורים עבור סוגי המצבות הקיימים, הכיתוב עליהן וליווי בבחירת המצבה.

למידע נוסף אל תהססו להתקשר אלינו .

אתכם באבלכם, רמי מצבות.

 

 

השארת תגובה