מצבות בית עלמין ירקון

המוות הוא חלק מהחיים, ברור לנו שאין חיי נצח, אבל אנו בוחרים לא לחשוב עליו ויש אף שפוחדים ממנו, בייחוד שמדובר ביקרים לנו. ההתמודדות עם האבל היא קשה ועליה נוסף הצורך להתמודד עם שאלה על   בניית מצבה לאדם היקר לנו, ולמרות הקשיים חשוב להשקיע מחשבה בבחירת מצבה מתאימה.

בית עלמין ירקון – מידע והיסטוריה

בית קברות ירקון משמש כבית קברות המרכזי של גוש דן ושוכן בסמוך לצומת מורשה, בין שטחם של הערים פתח תקווה והוד השרון.

בית קברות ירקונים הוקם בשנת 1991 כמענה לדרישה לחלקות קבורה לאחר שחלקות הקבורה בבית עלמין חולון החלו להיגמר.

בתחילת דרכו בית העלמין הוא השתרע על פני כ- 230 דונם ולאחר מכן חברה קדישא תל אביב קנתה שטחים נוספים מסביבו של בית העלמין והכשירו אותם לקבורה. כיום שטחו של בית העלמין ירקון הוא כ- 570 דונם.

בית עלמין ירקון נבנה בצורת עיגול וניתן להקיף אותו בעזרת כביש גישה סביב, שנבנה ומאפשר להגיע ביתר קלות וקרוב יותר לחלקות הקברים.
בנוסף, נבנו בבית העלמין מגרשי חניה גדולים אשר מאפשרים להחנות את הרכב בצורה מסודרת בתוך בית העלמין ירקון. בשנים האחרונות החלו לבנות קברים בקומות . קבורה זו מאפשרת חסכון בשטח המקום.

בעיה אשר עמה מתמודדים בבית עלמין ירקון היא עליית מפלס המים בתקופות גשמים אשר מציפים את חלקות הקברים , העלולים לגרום לתזוזה ופגיעה במצבות.

מצבות משיש חברון

מצבות משיש חברון הן מצבות הזולות ביותר מאחר שאבן חברון היא אבן המיוצרת בארץ וחוסכת את עלות הבאתה. בחירת מצבה דורשת ראשית לבדוק מהן ההגבלות שמציב בית העלמין , בחירת מצבה כוללת את סוג האבן, ניתן לבחור גם מצבות אבן מחומרים יוקרתיים כגון מצבות שיש, מצבות מאבן טבעית או מצבות גרניט. השוני בין סוגי האבן הוא במחיר מצבה מאבן.

מצבות מיוחדות בית עלמין ירקון

בניית מצבה מיוחדת לרוב נבחר אבן בעלת מראה יוקרתי כגון אבן שיש טבעי , אבן שיש טורקי או אבן גרניט. היתרון של אבנים אלו היא האפשרות ללטש ולעצב את האבן במצב עיצובים וגימורים המאפשרים למשפחה להעניק לנפטר מצבה מיוחדת, בצבע מיוחד עם ציור על האבן או עיצוב האבן בצורה מיוחדת . מצבות אבן גרניט נחשבות למיוחדות ומפוארות, זאת במטרה להנציח את יקירכם בהתאם למה שאתם חשים ובצורה מכובדת. כמו כן ניתן לשלב מספר אבנים יחד.

מצבות כפולות בית עלמין ירקון

מצבות כפולות או מצבות זוגיות ניתן לעצב בכל סוגיה אבנים, אן מדובר באבן חברון או אבן גרניט או אבן שיש. כנו כן ניתן לשלב סוגי אבנים שונים. בנוסף ניתן לפסל באבן לכתוב על המצבה יש הבוחרים להוסיף פלטה של אבן משותפת שתנציח את הזוג כגון חריטה של שם המשפחה בגדול ועל כל מצבה כיתוב של השם. יש המעדיפים להוסיף משפט המתאר את בני הזוג יחד.

רמי מצבות במרכז 

אנו מעניקים שירות באזור מרכז

בניית מצבות מעוצבות , אמנותיות

מצבות מיוחדות.

הקמת מצבות משפחתיות

מצבות מיוחדות מאבן גרניט

בניית אנדרטאות ולוחות זיכרון

חידוש מצבות ישנות וצביעת אותיות

שיפוץ מצבות שנהרסו.

אנו פועלים בתחום מעל עשרים שנה, ניסיון רב בבניית מצבות מכל הסוגים: מצבות זולות, מצבות מיוחדות, מצבות משפחתיות, מצבות קבורה בקיר ועוד. מחירים למצבות הוגנים ונוחים לתשלום .

שרות מקצועי ואמין !

אנו מזמינים אתכם,המשפחה האבלה, לבחירת מצבות במרכז במבחר עצום. אנו מציעים לכם בפגישת ייעוץ לא מחייבת לבחירת של מצבות בהתאם לתקציבכם.

אתם מוזמנים לפנות להתייעצות בהליכי קבורה ובחירת המצבה הראויה ליקירכם.

אנו מזמינים אתכם להתקשר לבירורים עבור סוגי המצבות הקיימים, הכיתוב עליהן וליווי בבחירת המצבה.

למידע נוסף אל תהססו להתקשר אלינו .

אולי יש לך שאלות?

הכאב עצמו הוא כאב רב, אבל אני נותן לו זמן הכאב עצמו הוא כאב רב, אבל אני נותן לו זמן.