מצבות בחולון - רמי מצבות תעשיות אבן ושיש

מצבות בחולון

בשנת 1964 נפתח רשמית בית העלמין בדרום חולון, הממוקם בגבול חולון – בת ים. תחילה, השתרע בית העלמין על פני שטח של 500,000 מ"ר, ומאוחר יותר הורחב בית העלמין ב- 300,000 מ"ר נוספים.

בית העלמין בדרום חולון היה הפעיל ביותר בגוש-דן במשך כחמש עשרה שנה, עד להקמתו של בית העלמין ירקון.

תחילה הכניסה הראשית לבית העלמין היתה מצדו המזרחי, באיזור שיפוטה של העיר חולון, סמוך לבית העלמין הצבאי. ברבות השנים הכניסה הראשית שונתה, לצדו הצפוני של בית העלמין בתחום שיפוטה של העיר בת ים. בבית העלמין נבנו בתי טהרה, חדרי תפילה והתייחדות ואולמות הספדים.

מצבות משיש חברון

מצבות בחולון משיש חברון הן מצבות הזולות ביותר מאחר שאבן חברון היא אבן המיוצרת בארץ וחוסכת את עלות הבאתה. בחירת מצבה דורשת ראשית לבדוק מהן ההגבלות שמציב בית העלמין לבניית מצבה.

בחירת מצבה כוללת את סוג האבן, ניתן לבחור גם מצבות אבן מחומרים יוקרתיים כגון מצבות שיש, מצבות מאבן טבעית או מצבות גרניט. השוני בין סוגי האבן הוא במחיר מצבה מאבן.

מצבות מיוחדות בית עלמין חולון

לשם בניית מצבה מיוחדת לרוב נבחר אבן בעלת מראה יוקרתי כגון אבן שיש טבעי , אבן שיש טורקי או אבן גרניט. היתרון של אבנים אלו היא האפשרות ללטש ולעצב את האבן במגוון עיצובים וגימורים המאפשרים למשפחה להעניק לנפטר מצבה מיוחדת, בצבע מיוחד עם ציור על האבן או עיצוב האבן בצורה מיוחדת. מצבות אבן גרניט נחשבות למיוחדות ולמפוארות, וזאת במטרה להנציח את יקירכם בהתאם למה שאתם חשים ובצורה מכובדת. כמו כן ניתן לשלב מספר אבנים יחד.

מצבות כפולות בית עלמין חולון

מצבות זוגיות או מצבות כפולות ניתן לעצב בכל סוגי האבנים, אם מדובר  באבן גרניט , חברון או אבן שיש.  ניתן לשלב סוגי אבנים שונים. בנוסף ניתן לפסל באבן ולכתוב על המצבה. יש הבוחרים להוסיף פלטה של אבן משותפת שתנציח את הזוג כגון חריטה של שם המשפחה בגדול ועל כל מצבה כיתוב של השם. ניתן להוסיף משפט המתאר את בני הזוג יחד.

רמי מצבות בחולון 

אנו מעניקים שירות באזור חולון

בניית מצבות מעוצבות , אמנותיות.

מצבות מיוחדות.

הקמת מצבות משפחתיות.

מצבות מיוחדות מאבן גרניט.

בניית אנדרטאות ולוחות זיכרון.

חידוש מצבות ישנות וצביעת אותיות.

שיפוץ מצבות

אנו פועלים בתחום מעל עשרים שנה, ניסיון רב בבניית מצבות מכל הסוגים: מצבות זולות, מצבות מיוחדות, מצבות משפחתיות, מצבות קבורה בקיר ועוד. מחירים למצבות הוגנים ונוחים לתשלום.

שרות מקצועי ואמין !

אנו מזמינים אתכם,המשפחה האבלה, לבחירת מצבות במרכז במבחר עצום. אנו מציעים לכם בפגישת ייעוץ לא מחייבת לבחירת של מצבות בהתאם לתקציבכם.

אתם מוזמנים לפנות להתייעצות בהליכי קבורה ובחירת המצבה הראויה ליקירכם.

אנו מזמינים אתכם להתקשר לבירורים עבור סוגי המצבות הקיימים, הכיתוב עליהן וליווי בבחירת המצבה.

למידע נוסף אל תהססו להתקשר אלינו.

אולי יש לך שאלות?

הכאב עצמו הוא כאב רב, אבל אני נותן לו זמן הכאב עצמו הוא כאב רב, אבל אני נותן לו זמן.