מצבות אבן גרניט - רמי מצבות תעשיות אבן ושיש

מצבות אבן גרניט

מצבות אבן גרניט נחשבות למצבות  חזקות מאוד, מחירן אינו זול אבל בהשוואה למצבות אחרות אבן גרניט היא אבן עמידה וחזקה, העמידה בנזקי מזג האוויר ולאחר שנים רבות נשמרת ואינה נשחקת.

אבן גרניט המיוצר עבור מצבות מיובא ממדינות שונות בעולם, אבן גרניט היא נחשבת לאבן מפוארת ויפה וניתן למצוא אותה במספר צבעים, אפור , שחור, אדום ועוד.

מצבה העומדת במשך שנים בחוץ, בתנאי מזג השונים, של שמש חזקה, גשמים , עם השנים נשחקת ומאבדת מחוזקה ומראה נראה מיושן. פעמים רבות מוטב להשקיע במצבה מאבן גרניט שהיא אבן חזקה שניתן לעצב בצורה מיוחדת בהתאם לרצון המשפחה, מצבה חזקה שאינה מתבלה ותהיה עמידה לשנים רבות. בחירה של אבן שהיא יחסית זולה תישחק עם השנים ויהיה צורך בשיפוץ או חידוש המצבה לאחר מספר שנים.

עיצוב מצבות אבן גרניט

אבן גרניט מאפשרת ללטש ולעצב את האבן במצב עיצובים וגימורים המאפשרים למשפחה להעניק לנפטר מצבה מיוחדת, בצבע מיוחד עם ציור על האבן או עיצוב האבן בצורה מיוחדת . מצבות אבן גרניט נחשבות למיוחדות ומפוארות, זאת במטרה להנציח את יקירכם בהתאם למה שאתם חשים ובצורה מכובדת.

כנסו לקטלוג מצבות גרניט

תחזוקת מצבות אבן גרניט

מצבות זקוקות לתחזוקה, המצבות החשופות לפגעי מזג האוויר עם השנים זקוקות מעט לעט לניקיון ולתחזוקה, בביקור בבית עלמין ישן, ניתן לראות על המצבות את פגעי הזמן. כך גם מצבות אבן גרניט. אמנם מצבות אבן גרניט נחשבות לעמידות יותר ביחס למצבות מאבנים אחרות. אבל, עדין יש לבצע אחת לתקופה ניקיון . ניקיון מצבות אבן גרניט יש לעשות עם חומרי ניקוי מתאימים ובטכניקות מסוימות.

שימוש בחומרים שאינם מתאימים עלולים לפגום באיכות האבן ולהשאיר עליה כתמים. מומלץ להשתמש בחומרים המתאימים או לפנות לחרה המתמחה בניקוי ותחזוקת מצבות.

אנו מציעים שירות ניקיון ותחזוקת מצבות לאורך כל השנה, אנו נדאג לנקות את המצבה בחומרים המתאימים.

אנו מזמינים אתכם,המשפחה האבלה, לבחירת מצבות במבחר עצום. אנו מציעים לכם בפגישת ייעוץ לא מחייבת לבחירת של מצבות בהתאם לתקציבכם.

אתם מוזמנים לפנות להתייעצות בהליכי קבורה ובחירת המצבה הראויה ליקירכם.

אנו מזמינים אתכם להתקשר לבירורים עבור סוגי המצבות הקיימים, הכיתוב עליהן וליווי בבחירת המצבה.

למידע נוסף אל תהססו להתקשר אלינו .

אתכם באבלכם, רמי מצבות.

 

אולי יש לך שאלות?

הכאב עצמו הוא כאב רב, אבל אני נותן לו זמן הכאב עצמו הוא כאב רב, אבל אני נותן לו זמן.