מצבות פתח תקווה | רמי מצבות תעשיות אבן ושיש

מצבות פתח תקווה

בית העלמין המרכזי בפתח תקווה ממוקם באזור התעשיה סגולה ומשתרע על פני 270 דונם. בית העלמין הוקם עוד ב-1888, ביחד עם המושבה פתח תקווה עצמה.

מכיוון שמייסדי המושבה הגיעו מקהילת ירושלים, מאפייני ההלוויות הן ייחודים והן נערכות בשעות הלילה בשל האיסור על הלנת המת. עם זאת, לא מדובר במנהג מחייב והוא עשוי להשתנות בין העדות השונות.

מלבד קבורה בבית העלמין סגולה, ובשל מצוקת מקום חלק מתושבי פתח תקווה נקברים בחלקה נפרדת בבית העלמין ירקון. בחלקה זו, כמו בשאר בית העלמין ירקון, רוב הקבורה אינה מתבצעת בקבורת שדה.

למרות שהקבורה עצמה אינה עולה כסף לאבלים שיקיריהם הם תושבי פתח תקווה, מכיוון שמקומות הקבורה במקום הולכים ואוזלים, התווספה חלקת מיוחדת בבית העלמין ירקון בו מתקיימת בעיקר קבורה שאינה קבורת שדה (קבורת בקומות או זה מעל זה).

"רמי מצבות תעשיות אבן ושיש" נכללת ברשימת המאושרת של בוני מצבות בבית העלמין סגולה וירקון.

לא משנה מהו סוג הקבורה הרלוונטי בעבורכם: אם אתם מחפשים בוני מצבות בפתח תקווה והסביבה אנו ממליצים לכם להתבונן במגוון המצבות אותן בנינו ובטוחים כי תתרשמו מאיכות העבודה והבנת הצרכים הייחודים של משפחות הנפטרים בשעתם הקשה ביותר, אשר עומדת תמיד לנגד עיננו.

בניית מצבות בפתח תקווה

מצבות בפתח תקווה ניתן לבנות במספר סוגי אבנים, אבן שיש, אבן חברון, סלע טבעית או אבן גרניט. המשתנים בין סוגי האבנים מעבר למראה הוא גם במחיר.

מצבות זולות הן מצבות העשויות מאבן חברון, הן בעלות מראה בהיר, לרוב מלטשים את האבן למראה חלק ואחיד. מצבות יקרות יותר הן מצבות הבנויות מאבן גרניט או מסלע טבעית, מחירן יקר בשל הצורך ביבוא אבנים אלו. תוכלו לבחור אבנים טבעיות שנחצבות בארץ כגון : אבן סלייב, אבן עצמון או אבן גלילית.

בית העלמין בפתח תקווה

בפתח תקווה יש בית עלמין סגולה, ובית עלמין ירקון שהוא בקרבת העיר  ​אופן הקבורה בו היא קבורת שדה קבורה משפחתית. ובבית העלמין בירקון יש קברות שדה ותוכלו למצוא גם קבורה בכוכים הנקראת קבורה בקיר.

בית עלמין סגולה, השוכן באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה, הוא אחד מבתי הקברות הוותיקים בארץ. בית הקברות נוסד ב- 1888 ומשרת את תושבי "אם המושבות" והסביבה מאז ועד היום ללא הפסקה.

בבית עלמין סגולה נקברים בכל שנה כ-1,500 איש ושטחיו, המשתרעים היום על פני כ- 250 דונם הולכים וגדלים.

במרבית העדות, ביום ה- 30 לפטירת המת יש גילוי מצבה, נוהג זה לא משאיר זמן רב לבחירת מצבה, לכן מיד עם תום השבעה, המשפחה בוחרת את המצבה שתוצב על הקבר. אנו מציעים שירות מהיר ומקצועי, החל בבחירת המצבה, עיצובה והבאתה לבית העלמין במועד הנדרש לגילוי המצבה.

רמי מצבות בפתח תקווה בונה ומשפץ מצבות חדשות וישנות, בבית העלמין סגולה הממוקם באזור התעשייה סגולה ובית עלמין ירקון הנמצא על כביש 5. ובונה מצבות באזור פתח תקווה ובסביבה, ובמושבים באזור.

רמי מצבות בפתח תקווה 

אנו מעניקים שירות באזור פתח תקווה והסביבה:

בניית מצבות מעוצבות , אמנותיות

מצבות מיוחדות.

הקמת מצבות משפחתיות

מצבות מיוחדות מאבן גרניט

בניית אנדרטאות ולוחות זיכרון

חידוש מצבות ישנות וצביעת אותיות

שיפוץ מצבות שנהרסו

אנו פועלים בתחום מעל עשרים שנה, ניסיון רב בבניית מצבות מכל הסוגים: מצבות זולות, מצבות מיוחדות, מצבות משפחתיות, מצבות קבורה בקיר ועוד. מחירים למצבות הוגנים ונוחים לתשלום .

שרות מקצועי ואמין !

אנו מזמינים אתכם,המשפחה האבלה, לבחירת מצבות בראשון לציון, במבחר עצום. אנו מציעים לכם בפגישת ייעוץ לא מחייבת לבחירת של מצבות בהתאם לתקציבכם.

אתם מוזמנים לפנות להתייעצות בהליכי קבורה ובחירת המצבה הראויה ליקירכם.

אנו מזמינים אתכם להתקשר לבירורים עבור סוגי המצבות הקיימים, הכיתוב עליהן וליווי בבחירת המצבה.

למידע נוסף אל תהססו להתקשר אלינו .

אולי יש לך שאלות?

הכאב עצמו הוא כאב רב, אבל אני נותן לו זמן הכאב עצמו הוא כאב רב, אבל אני נותן לו זמן.